wtorek, 8 stycznia 2013

Najlepsze zdjęcia ślubne w Krakowie

Ostatnie dni roku 2012, to najlepszy czas wszelakie podsumowania. Dla nas ten rok był niezwykle pracowity - zarówno pod względem działań związanych z fotografią ślubną, jak i na polu innych gatunków fotograficznych. Krótko, zwięźle i na temat:

 

- Zorganizowaliśmy w tym roku dwie wystawy - pierwsza odbyła się w styczniu we Wiedniu w Galerii Fotografii Dokumentalnej Uniwersytetu Wiedeńskiego (TUTAJ), a druga w Chorzowie w Galerii UNIKAT (TUTAJ). W tym miejscu podziękowania dla Magdaleny Żelasko i Julii Promnik. Obie dotyczyły tej samej tematyki. W planie na rok 2013 mamy co najmniej trzy, zupełnie różne wystawy. Więcej szczegółów już niebawem!

- Publikacje - było ich sporo z różnych dziedzin, głównie z fotografii prasowej, ale te dwie najważniejsze związane z fotografią ślubną miały miejsce w miesięczniku "Moda na Ślub". W jednym z numerów ukazała się sesja zdjęciowa Anety i Marka, którą wykonaliśmy w Paryżu w 2009 roku, a w kolejnym sesja narzeczeńska Pauliny i Darka (TA SESJA) Warto też odnotować ciekawą publikację z portalu Świat Obrazu we współpracy z firmą Nikon Polska - TUTAJ .

- W październiku krakowscy fotoreporterzy zaprosili nas na swoje comiesięczne spotkanie. Jako główni goście wieczoru opowiadaliśmy o naszej pracy, pokazywaliśmy zdjęcia ślubne i chyba udało nam się przekonać wielu naszych starszych kolegów, którzy wcześniej z pewną dozą wyższości traktowali nasze rzemiosło, że fotografia ślubna to wcale nie jest łatwa i niewymagająca praca. Serdeczne podziękowania głównie dla Marka Lasyka, Andrzeja Stawiarskiego i Grzegorza Kozakiewicza. Więcej na ten temat TUTAJ

- Wywiady! Jak to brzmi! :) Zupełnie niespodziewanie i z ogromnym zaskoczeniem udzieliliśmy wywiadu dla pewnego miesięcznika. Na razie nie możemy zdradzić jakiego - publikacja dopiero w lutym 2013. Mówiliśmy o naszej pracy i o tym, jak wpływa na nas przebywanie z ludźmi szczęśliwymi. A do tego wzięliśmy udział w sesji zdjęciowej, której byślimy bohaterami. Wreszcie mamy jakieś wspólne zdjęcia! Więcej szczegółów w lutym.

- Na początku roku rozpoczęliśmy również działalność jako "Studio Kawa" - ta część naszej aktywności skierowana jest głównie do firm i nie ma nic wspólnego z fotografią ślubną. Pod tym szyldem zrealizowaliśmy kilka sesji zdjęciowych dla Akademii Górniczo-Hutniczej (w tym m.in oficjalne portrety rektorów AGH), sesje wizerunkową dla salonu kosmetycznego "Studio Zdrowej Sylwetki, kalendarz dla Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach i kilka mniejszych sesji.

- I oczywiście wyróżnienia w kwartalnym, międzynarodowym konkursie fotografii ślubnej organizowanym przez ISPWP - więcej informacji na ten tematu TUTAJ

Wszystkim naszym Parom Ślubnym składamy ogromne podziękowania za zaufanie w tym roku. To dzięki Wam był on tak owocny i bogaty w sukcesy! Wam wszystkim i Waszym rodzinom życzymy jeszcze piękniejszego Nowego Roku 2013!

Chcieliśmy wybrać kilka-kilkanaście zdjęć ślubnych, które opisywałyby ten rok. Ale nam się nie udało! Po kliknięciu w poniższe zdjęcie można je trochę powiększyć. Niebawem zostanie przygotowana pełna prezentacja zawiarająca nasze najlepsze zdjęcia ślubne z roku 2012. Zapraszamy!

Zapraszamy też do naszego profilu na Facebooku: Facebook Fotopracownia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz